🥇 Jongens 13-17 jaar 2e klasse KAMPIOEN! 🏆

Vandaag - 19:39


Afgelopen zondag (7 juni) is in een onderlinge strijd tegen de Sprenkelaar uit Apeldoorn die op de 2e plaats stond het kampioenschap binnengehaald door OTV 2 jongens 13-17 jaar.

Dit gebeurde na 2 heel spannende dubbels. Uiteindelijk werd het toch nog een overtuigende 5-1 zege voor OTV.

Op de foto het kampioensteam met van links naar rechts: Ruben Tran, Sam van den Berg, Duuk Picard en Nils Koehnen.

Nils en Sam waren nieuw in dit team. Opvallend is dat de teams waarin zijn spelen de afgelopen jaren heel regelmatig kampioen zijn geworden.

Hopen dat dit team bij elkaar blijft en in de 1e klasse samen de strijd aangaat met sterke teams. Ze zijn er klaar voor.

Hoofdklasse team meisjes 13-17 jaar pakt onverwachts de 3e plaats

Dit meisjesteam -samengesteld uit enkele OTV-dames en speelsters uit de wijde omgeving- speelde voor het eerst in de hoofdklasse. Vooraf was er nog wat twijfel of het voor dit hele jonge team mogelijk te hoog gegrepen is, maar ze hebben bewezen op dit niveau uitstekend mee te kunnen.

In wedstrijden tegen teams uit Amsterdam tot aan Noord-Groningen behaalden ze een prachtige 3e plaats!

Het team bestaat uit Kayla Nguyen (14), Leonie Ligtenberg (11), Kaia Overmars (13), Ophelie Peeters (14) en de sterke invalsters Ysaure Dangerman en Diede ten Westeind.

Prachtig gedaan dames!

Nieuwscategorieën