Voorjaarscompetitie teams en standen

Dinsdagochtend OTV 1, 1e klasse
Captain: Manon Harsveld
Monique Lubbers, Frida Cressie, Monique van den Barg, Ankie Beker, Adrienne Plattel
Klik hier voor de standen
 
Vrijdagavond, dames 35+ OTV 1, 3e klasse
Captain: Marlous Frijlink
Manon Beunes, Janette Slothouber, Patricia Spitman, Sonia Moorlag, Angela Kozijn, Willeke ter Veld
Klik hier voor de standen
 
Vrijdagavond, gemengd 17+, OTV 1, 1e klasse
Captain: Erik-Jan Feenstra
Annika de Bourgraaf, Judith Sonneveld, Inge Klappers, Matthijs Lenis
Klik hier voor de standen
 
Vrijdagavond, gemengd 17+, OTV 2, 4e klasse
Captain: Aimée Vredeveld
Daphne Koeman, Annemiek Hendricks, Anton-Jan Vredeveld, Folkert Botma, Joachim van den Enden, Maaike van Noord
Klik hier voor de standen
 
Vrijdagavond, gemengd 35+, OTV1, 4e klasse          
Captain: Zwanetta van Zijl
Miranda de Krosse, Dominique ten Dam, Olaf van der Berg, Rob Blom, Hans de Lange, Henk Tissing
Klik hier voor de standen     
     
Vrijdagavond, gemengd 35+, OTV2, 4e klasse
Captain: Matthijs Blokhuis 
Anke van Oostveen, Nancy Bakkeren, Thomas Bakkeren, Arianne van Tongeren, Daan van Tongeren, Miranda Pas
Klik hier voor de standen 
 
Vrijdagavond, gemengd 35+, OTV3, 4e klasse
Captain: Bob Boudewijn
Carolijn Schuiling, Yvonne van Vogels, Hans de Regt, Jaap ten Bruggencate, Eveline Kyriazopoulos
Klik hier voor de standen 
 
Vrijdagavond, gemengd 35+, OTV4, 4e klasse          
Captain: Manon van Dilgt 
Johanna Robbertsen, Anouk Holtkamp, Joan Roelof Janssens, Kitty de Wilde, Wolf Nederpelt Lazarom, Dennis van Bruchem, Raoel Meijer
Klik hier voor de standen 
           
Zaterdag, heren 17+,  OTV1, topklasse
Captain: Paul Wennink
Freek Consten, Tim Evers, Jordy Visser, Tim Slager, Stefan Nab
Klik hier voor de standen 
 
Zaterdag, heren 17+, OTV2, 1e klasse
Captain: Nick Witjes 
Niek Goes, Danny Rutgers, Jeroen Overwater, Etienne Bouw, Kasper te Braak  
Klik hier voor de standen 
   
Zaterdag, heren 17+, OTV3, 3e klasse
Captain: Niels de Vries
Marc Goorsenberg, Nico Wesselink, Marc Schuller
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag, heren 17+, OTV4, 4e klasse
Captain: Con Vogel
Hayo Zaal, Roderick Oremus, Jeep Smits, Bas van Es  
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag, heren 17+, OTV 5, 4e klasse
Captain: Roy Le Fevre
Joop Reerink, Mathieu Schoenberger, Wiebren Roorda, Rene Zegveld, Leonard van de Laarschot  
Klik hier voor de standen 
 
Zaterdag, heren 17+, OTV 6, 5e klasse
Captain: Adry Mulder
Philip van Pallandt, Peter Bijvoet, Tom Dorpmans     
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag, heren 17+, OTV 7, 5e klasse
Captain: Rob van der Heiden
Maarten Kruitwagen, Rolf Versteegh, Dennis Reniers, Peter Benedick   
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag, dames, 17+ OTV1, 1e klasse
Captain: Erny Reilink
Marieke Evers, Esther Dorpmans, Dionne Vink, Danielle de Boorder, Femke Wismans 
Klik hier voor de standen 
 
Zaterdag, dames 17+, OTV2, 2e klasse
Captain: Manon van Heumen
Renate Lestrade, Kristen Lang, Patty Heutinck, Matine Hardon  
Klik hier voor de standen 
 
Zaterdag, dames 17+, OTV3, 3e klasse
Captain: Jiske Doldersum
Jacolien Kooijman de Man, Hanneke van Soest, Maaike Beke
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag, gemengd 17+, OTV1, 1e klasse
Captain: Brigitte Sipkema
Renée Kortleve, Wanda Teunissen, Jaap Both, Arnoud van der Maas, Gijsbert Mulder   
Klik hier voor de standen 
 
Zaterdag, gemengd 17+, OTV2, 2e klasse
Captain: Gerrit-Jan van Schaik
Lidwien Dicker, Marieke van Koningsbrugge, Paul Kuijpers 
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag gemengd 17+, OTV3, 3e klasse
Captain: Esther Huitema
Ellen de Vries, Michiel van Zijl, Ronald van Lienden, Rogier Koedijk, Erica Schipper, Jaap Boon, Martijn Gerretsen
Klik hier voor de standen
 
Zaterdag gemengd 35+, OTV1, hoofdklasse
Captain: Steven Bannink
Ilona Pullens, Esther te Winkel, Jan Ebeling, Nienke Wiersema  
Klik hier voor de standen
 
Donderdagavond 8/9, OTV 1, 1e klasse
Captain: Ronald van Mersbergen
Simon Ruesen, Dirk de Lange, Wolf Nederpelt Lazarom     
Klik hier voor de standen
 
Donderdagavond 8/9, OTV 2, 1e klasse
Captain: Jeannette Mulder
Kirsten Leuven, Angela van Kesteren, Marinka Jollie, Heidi Steggerda     
Klik hier voor de standen
 
Donderdagavond 8/9, OTV 3, 2e klasse
Captain: Margreet Goldsmeding
Henriette van Mersbergen, Marloes van den Enden
Klik hier voor de standen
 
Zondag heren 17+, OTV1, 4e klasse
Captain: Arjen Knulst
Jelle Joustra, Raoul van Laarhoven, Ivo Schampers, Ian van Deijck
Klik hier voor de standen
 
Zondag 8/9, OTV 1, 1e klasse
Captain: Aljosja Buijs
Bas Klok, Jan Drentje, Therese Borghuis      
Klik hier voor de standen
 
Zondag 8/9, OTV 2, 2e klasse
Captain: Marit Ruesen
Regien Haarbosch, Marlijn de Lange, Simone de Bree, Henriet van Mersergen   
Klik hier voor de standen
 
Zondag 8/9, OTV 3, 2e klasse
Captain: Rolijne van Houten
Anke Veeman, Gijsbert Landkroon, Reinoud Rigterink, Bertil van Wingerden
Klik hier voor de standen
 
Zondag 8/9, OTV 4, 2e klasse
Captain: Jan de Ruiter
Cootje Krechting, Anneke Smit, Angela van Kesteren, Flip Witte    
Klik hier voor de standen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 26 333 7889

Tennisvereniging OTV

J.J. Talsmalaan 11
6862 BZ Oosterbeek