Najaarscompetitie Senioren 2018 teams en standen

Klik op de teamnaam en kijk wat het programma en wat de standen zijn.

 

VRIJDAG AVOND

Gemengd OTV1 (1e klasse)    

Jaap Both, Gijsbert Mulder. Wanda Teunissen, Renee Kortleve, Brigitte Sipkema*, Arnoud van der Maas 

       

Gemengd OTV2 (1e klasse)    

E.J. Feenstra*, Matthijs Lenis, Annika Bourgraaf, Judith van Ooijen, Inge Klappers

 

Gemengd OTV3 (2e klasse)    

Jose Albring*, Renate Pennings*, Gea Jansen, Joost Boerboom, Martijn Zijlstra, Matthijs Blokhuis, Ellen Hagen

 

Gemengd OTV4 (2e klasse)    

Jeanette Roorda, Peter Bijvoet, Martijn Schoevaars, Rachel Sapulette, Jacco Bouwman, Irene van Duijvendijk*

 

Gemengd OTV1 35+ (3e klasse)    

Karin Deckers, Hans de Lange, Miranda de Krosse, Rob Blom, Olaf van den Berg, Dominique ten Dam*, Zwanetta van Zijl

     

Gemengd OTV2 35+ (3e klasse)    

Bob Boudewijn*, Carolijn Schuiling, Yvonne Vogels, Jaap ten Bruggencate, Susan van Maanen

   

Gemengd OTV3 35+ (3e klasse)    

Wolf Nederpelt Lazarom, Dennis van Brughem, Raoul Meijer, Manon van Dilgt*, Johanna Robbertson, Anouk Hogeveen

           

Dames OTV1 (2e klasse    

Manon van Heumen*, Renate Lestrade, Kristen Lang, Patty Heutinck, Martine Hardon, Suzanne Jansen

 

Dames OTV2 (2e klasse)    

Nienke Elffrich*, Maartje van Wiechen, Hanneke van Soest, Jacolien de Man, Marjan Schaeffer, Jiske van der Meer

 

Dames OTV3 (3e klasse)  

Willeke Schilder, Janette Slothouber*, Sonia Moorlag, Manon Beunes, Jacqueline Lifmann, Angela Kozijn, Patricia Spitman, Joyce Blom, Marlous Frijlink

 

Dames OTV4 (3e klasse)

Saskia Besuijen*, Jessica Godijn, Miranda Pas, Nancy Bakkeren, Arianne van Tongeren, Marie Jose Schuurman, Anke van Oostveen, Hannelore Benders

 

Heren OTV1 (1e klasse) 

Victor Hoynck , Marius Spijkerboer*, Bas Maresh, Adry Bouwmeester, Erik van der Linden, Jan Worm, Erik Schimmel, Gerben de Bree  

       

ZATERDAG     

Heren 1 (1e klasse)    

Jan Meinen*, Nick Witjes, Niek Goes, Danny Rutgers, Nico Wesselink, Marc Schuller, Pim Nip, Niels de Vries

   

Heren 2 (2de klasse)    

Con Vogel*, Bas van Es, Bjorn Beke, Roderick Oremus, Hayo Zaal, Pim Zuethoff, Jeep Smits  

   

Heren 3 (3e klasse)    

Philp van Pallandt, Adry Mulder*, Tom Dorpmans,  Peter Bijvoet, Matthijs ter Beek

     

Heren 4 (3e klasse)    

Maarten Kruitwagen, Marius Ravenstein, Rob van der Heiden *, Rolf Versteegh, Eric Lagerwey, Dennis Reniers, Peter Benedick 

       

Gemengd 1 (2e Klasse)    

Erik van Dijk, Lidwien Dicker , Paul Kuijpers, Gerrit-jan van Schaik*, Marieke van Koningsbruggen

     

Gemengd 2 (2e klasse)    

Esther Huitema*, Ellen de vries, Erika Schipper, Michiel van Zijl, Jaap Boon, Martijn Gerretsen, Ronald van Lienden

           

Dames 1 (2e Klasse)    

Marieke Evers*, Erny Reilink, Danielle de Boorder, Esther Dorpmans, Femke Wismans, Dionne Vink, Carolien Reilink  

       

ZONDAG       

Heren OTV1 (2e klasse)    

Ivo Schampers, Jelle Joustra*, Steven Bannink, Raoul van Laarhoven, Luc te Boekhorst  

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

026-3337889

Tennisvereniging OTV

J.J. Talsmalaan 11
6862 BZ Oosterbeek
Nederland