Overzicht Najaarscompetitie teams

DINSDAG

Dinsdagochtend - dames dubbel (4DD) - OTV 1

Jacqueline Lifmann (captain)

Angela van kesteren

Henriet van Mersbergen

Therese Broghuis

Maartje Paul

Marlijn de Lange

DONDERDAG

Donderdagavond  8&9 tennis 17+ (2D) - OTV 1

Karin van den Elst (captain)

Rogier Thurlings

Isabella Hajee

Emmely van der Steen

Donderdagavond  8&9 tennis 17+ (2D) - OTV 2

Jeannette Mulder (captain)

Kirsten van Leuven

Heidi Steggerda

Marinka Jollie

Donderdagavond  8&9 tennis 17+ (2D)- OTV 3

José de Vries - Jongeling (captain)

Lut van Hove

Luciënne Weijers

VRIJDAG

Vrijdagavond - Dames dubbel 17+ (4DD) - OTV 1

Maaike van Noord (captain)

Annemiek Hendricks

Daphne Koeman

Judith van Ooijen

Jiske Doldersum

Jacolien Kooijman-de Man

Vrijdagavond - Damesdubbel 35+ (4DD) - OTV 1

Janette Slothouber (captain)

Manon Beunes

Angela Kozijn

Willeke ter Velde

Sonja Moorlag-Sjollema

Patricia Spitman

Vrijdagavond - Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - OTV 1

Jose Albring (captain)

Martijn Zijlstra

Ellen hagen

Sander Zieck

Gea Jansen

Renate Pennings

Vrijdagavond - Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) - OTV 1

Hans de Lange (captain)

Dominique ten Dam

Miranda de Krosse

Zwanetta van Zijl

Olaf van den Berg

Rob Blom

Vrijdagavond - Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) - OTV 2

Bob Boudewijn (captain)

Susan van Maanen

Carolijn Schuiling

Yvonne Vogels

Jaap ten Bruggencate

Vrijdagavond - Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) - OTV 3

Raoul Meijer (captain)

Dennis van Bruchem

Joan Roelof Janssens

Manon van Dilgt

Johanna Robbertsen

Marloes de Jong

Vrijdagavond - Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) - OTV 4

Matthijs Blokhuis (captain)

Anke van Oostveen

Thomas Bakkeren

Nancy Bakkeren

Koen Benders

Hannelore Holleman

Vrijdagavond - Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) - OTV 5

Ronald van Mersbergen (captain)

Henries van Mersbergen

Therese Borghuis

Lavinia van Veggel

Bertil van Wingerden

Simon Ruesen

Dirk de Lange

Marit Ruesen

ZATERDAG

Zaterdag - Dames 17+ (4DE-2DD) - OTV 1

Marieke Evers (captain)

Erny Reilink

Danielle de Boorder

Femke Wisman

Esther Dorpmans

Dionne Vink-Gilissen

Zaterdag - Dames 17+ (4DE-2DD) + - OTV 2

Manon van Heumen (captain)

Renate Lestrade

Suzanne Jansen

Matine Hardon

Kirsten Lang

Patty Heutinck

Zaterdag - Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) - OTV 1

Brigitte Sipkema (captain)

Jaap Both

Arnoud van der Maas

Renee Kortleve

Wanda Teunissen

Gijsbert Mulder

Zaterdag - Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) - OTV 2

Gerrit Jan van Schaik (captain)

Marieke van Koningsbrugge

Lidwien Dicker

Paul Kuijpers

Nienke Wiersma

Zaterdag - Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD) - OTV 3

Esther Huitema (captain)

Erika Schipper

Ellen de vries

Michiel van Zijl

Ronald van Lienden

Martijn Gerretsen

Rogier Koedijk

Jaap Boon

Zaterdag - Gemengd 35+ (DE-HE-GD-DD-HD) - OTV 1

Adry Mulder (captain)

Monique Lubbers

Zwanetta van Zijl

Annemarie Wink

Rene Plaisier

Zaterdag - Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - OTV 1

H.J. Beetsma (captain)

A.H. Beetsma-Beker

M. v/d Staay

P. v/d Staay

L. F. van Duijvendijk-Haffmans

A. Kuijpers

Zaterdag - Heren 17+ (4HE-2HD) - OTV 1

Nick Witjes (captain)

Danny Rutgers

Jeroen Overwater

Benjamin Bruil

Etienne Bouw

Kasper te Braak

Zaterdag - Heren 17+ (4HE-2HD) - OTV 2

Niels de Vries (captain)

Nico Wesselink

Jan Meinen

Mark Schüler

Zaterdag - Heren 17+ (4HE-2HD) - OTV 3

Bas van Es (captain)

Jan Peter (Jeep) Smits

Halo Zaal

Roderick Oremus

Daan Bender

Zaterdag - Heren 17+ (4HE-2HD) - OTV 4

Roy le Fevre (captain)

Rene Zegveld

Wiebren Roorda

Leonard van de Laarschot

Joop Reerink

Mathieu Schoenberger

Zaterdag - Heren dubbel 17+ (4HD) - OTV 1

Rob van der Heiden (captain)

Peter Benedick

Maarten Kruitwagen

Rolf Versteegh

Dennis Reiniers

Erik Lagerwey

ZONDAG

Zondag - Dames dubbel (4DD) - OTV 1

Henriet van Mersbergen (captain)

Marit Ruesen-Brouwer

Marlijn de Lange

Joyce Blom

Regien Haarbosch

Angela van Kesteren

Zondagmiddag 8&9 tennis 17+ (2D) - OTV 1

Menno Ansink (captain)

Cootje Krechting

Jan de Ruiter

Martine Pauw

Flip Witte

Jan Drentje

Bas Klok

PADEL

Padel vrijdag (4D) - OTV 1

Rolf Versteegh (captain)

Femke Hendriks

Natalie Boekhorst

Jolanda Roelevink

Padel vrijdag (4D) - OTV 2

Marijn Arends (captain)

Marlous Klawer

Karin van Bruchem

Manon van Dilg

Padel zaterdag (4D) - OTV 1

Sjoerd Arends (captain)

Robert Hartelman

Atse Meerman

Jan-Erik Nijenhuis

Robert Gruben

Padel zondag (4D) - OTV 1

Gerrit Jan van Schaik (captain)

Jaap Both

Paul Kuijpers

Joost Frijlink

Bart Pons

Arjen Knulst